Boyner.com.tr'de Maximum'lulara 100 TL İndirim

  • 2018-05-23 20:36:41 günü eklendi
  • 221 defa incelendi
  • google ara
Bayram'da şık giyinmek isteyenler Boyner'e! Boyner.com.tr'den Maximum özellikli kartınız ile yapacağınız alışverişlerinize 100 TL indirim fırsatı!


Boyner.com.tr’den 22-24 Mayıs 2018 tarihleri arasında Maximum kart ile tek seferde gerçekleştirilecek peşin veya taksitli 300 TL ve üzeri ilk alışverişe anında 100 TL indirim!
İndirimden yararlanmak için Kampanya katılım gerektirmemektedir. Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için  Boyner.com.tr ‘de ödeme işlemi öncesinde “Sepetim” sayfasındaki indirim kodu alanına MAX2018 yazılması gerekmektedir.
Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL indirim kazanabilir. 100 TL indirim, alışveriş sepetinde kampanya şartlarına uyum sağlayan tüm ürünlerin satış fiyatı toplamının kargo ücreti hariç 300 TL ve üzerinde olması halinde, “Sepetim” sayfasındaki indirim kodu alanına “MAX2018” yazılması ile geçerli olacaktır. 100 TL indirim ödeme işlemi anında, ilgili alana MAX2018 kupon kodunun girilmesinden sonra, ödemenin İş Bankası bankamatik kartları ya da Maximum  özellikli kredi kartları ile yapılması halinde otomatik olarak uygulanacaktır. Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İş Bankası ve Boyner kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya indirimlerle birleşebilir, diğer kampanyalarla birleşemez. Kampanyaya, elektrikli ev aletleri dahil değildir. Alışveriş sepetinde kampanyaya dahil olmayan ürün ya da ürünler bulunması durumunda  kampanya indirimi uygulanamamaktadır.
 

Boyner.com.tr'de Maximum'lulara 100 TL İndirim

Yeni Yorum Yap

Boyner.com.tr'de Maximum'lulara 100 TL İndirim Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Boyner.com.tr'de Maximum'lulara 100 TL İndirim, boyner, maximum, boyner maximum, boyner indirim, maximum kampanya, ,

© Copyright 2018