Tekzen'de Hopililere 30 Paracık Hediye

  • 2018-05-21 23:42:51 günü eklendi
  • 179 defa incelendi
  • google ara
Türkiye'nin yapı marketi Tekzen'den hediye 30 Paracık! Hopi ile yapacağınız 100 tl üzeri alışverişlere 30 tl paracık hediye!

Türkiye'nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen'de tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Hopililer 10 paracık 250 TL ve üzeri alışveriş yapan Hopililer ise 30 paracık kazanıyor Türkiye'nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi.

17 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında Tekzen'den evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyen Hopililer, tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişte 10 paracık 250 TL ve üzeri alışverişte ise 30 paracık kazanacak. Kampanya TekzenKART ile yapılan alışverişlerde geçerli olacak.

On binlerce ürünü kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunan Tekzen'de tüketiciler konforlu bahçe mobilyalarından rengarenk çiçeklere, kullanışlı mutfaklardan pratik ev gereçlerine, modern banyolardan ışıl ışıl avizelere kadar aradıkları herşeyi bulabilecek.

Tekzen 57 ilde 134 mağazasıyla evinde büyük yenilikler yapmak isteyen tüketicileri için geniş ürün yelpazesiyle ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunmaya devam ediyor. 

Kampanya Detayı:

 Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi Tekzen mağazalarında Hopi kimliği tanıtılarak ve TekzenKart beyan edilerek yapılacak alışverişlerde geçerlidir. TekzenKartsız işlem yapılamaz. 
Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerden ekstra TekzenKart para puanı kazanılmaz. 
Kampanyadan gün içinde 1 kez yararlanılır. 
Kampanya boyunca farklı günlerde kampanyadan faydalanılabilir. 
Kampanyada 100 TL - 249 TL arasındaki alışverişlerde 10 Paracık, 250 TL ve üzeri alışverişlerde 30 Paracık kazanılabilir. Kampanyadan en fazla 30 Paracık kazanılabilir. 
Kampanya tekzen.com.tr'de geçerli değildir. 
Kampanya Tekzen'in devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 
Hopi ve TEKZEN A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
 Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. 
Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. 
Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. 
Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. 
Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir. 

Tekzen'de Hopililere 30 Paracık Hediye

Yeni Yorum Yap

Tekzen'de Hopililere 30 Paracık Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Tekzen'de Hopililere 30 Paracık Hediye, tekzen, hopi, paracık, hopi paracık, tekzen hopi, ,

© Copyright 2018