Media Markt İzmir Park Mağazası Fırsatlarla Açılıyor

  • 2018-05-19 23:41:38 günü eklendi
  • 363 defa incelendi
  • google ara
Türkiye'nin en büyük elektronik mağazası olma yolunda ilerleyen Media Markt İzmir Park Mağazasını açıyor! Açılışa özel indirimleri kaçırmayın!

İzmir Park'ta Media Markt açılıyor! 

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki liderlik hedefi ile başlattığı mağaza açılışlarında hızını arttırıyor. 26 Mayıs 2018 Cumartesi Günü İzmir'de yeni mağazasını İzmir Park AVM'de açarak Türkiye'de de büyümeye devam ediyor.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen elektronik perakende şirketi MediaMarkt, sektördeki büyüme hedefi doğrultusunda yeni yatırımlarla büyümeye ve tüketicileriyle farklı lokasyonlarda buluşmaya devam ediyor. En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerine sunan şirket, yeni mağazasını İzmir'de İzmir Park Alışveriş Merkezi'nde açıyor.

26 Mayıs Cumartesi Günü saat 10:00'da açılışı yapılacak Yeni Media Markt mağazasında açılışa özel İzmir'lilere bilgisayardan cep telefonuna, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, bilgisayardan tablete kadar onlarca seçili üründe özel fırsatlar bekliyor.

Media Markt İzmir Park Mağazası Fırsatlarla Açılıyor

Yeni Yorum Yap

Media Markt İzmir Park Mağazası Fırsatlarla Açılıyor Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Media Markt İzmir Park Mağazası Fırsatlarla Açılıyor, Media Markt, İzmir Park, Media Markt Mağazası, ,

© Copyright 2018