Total'den Ramazan Ayında 2 Kat Puan Hediye

  • 2018-05-19 23:40:27 günü eklendi
  • 180 defa incelendi
  • google ara
15 Mayıs - 17 Haziran tarihleri arasında Total'den yapacağınız akaryakıt alışverişlerinize 2 kat yakıt puan hediye!

Akaryakıt'ta Club Total'den 2 Kat Puan Hediye!

15 Mayıs - 17 Haziran 2018 tarihleri arasında Total istasyonlarından Club Total Kartınız ile yapacağınız Akaryakıt alışverişlerinizde 2 kat Yakıt Puan Kazanacaksınız.

Kampanya Detayı:

15 Mayıs – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında, anlaşmalı TOTAL istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan Club TOTAL üyeleri 2 kat puan kazanıyor. Bu kampanyadan, katılım şartlarını yerine getiren her Club TOTAL kart sahibi, kampanya boyunca istediği kadar yararlanabilecek.
Club TOTAL üyesi olabilmek için, cep telefonunuz üzerinden, aralarında birer boşluk bırakarak BASVURU, doğum tarihi ve araç plakasını yazıp tüm operatörlerden 3174 numarasına SMS göndermeniz (Örnek: BASVURU 17091980 34ABC28) yeterli oluyor. Dilerseniz, http://clubtotal.totaloilturkiye.com/ web sitesi üzerinden "ÜYE OLMAK İSTİYORUM" seçeneğini tıklayıp başvuru yapabilir ya da App Store ve Google Play Store’dan cep telefonunuza TOTAL MOBİL uygulamasını indirip, TOTAL uygulaması üzerindeki "Club TOTAL" sekmesinden "ÜYE OL" seçeneğini seçerek başvuru yapabilirsiniz.
Kampanya sadece Club TOTAL üyelerinin, Club TOTAL Card ile yaptıkları alışverişlerde geçerlidir. Yakıtmatik satışlarında kullanılan Yakıt Kart, Yakıtkart Plus, Kurumsal Kart ve Anında İndirim Kartı ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, Club TOTAL’in genel şartlarına tabidir.
Milangaz satışı yapan istasyonlarda, kampanya yalnızca akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir.
Kampanyaya katılan müşterilerimiz yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Total'den Ramazan Ayında 2 Kat Puan Hediye

Yeni Yorum Yap

Total'den Ramazan Ayında 2 Kat Puan Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Total'den Ramazan Ayında 2 Kat Puan Hediye, total, total akaryakıt, total kampanya, ,

© Copyright 2018