Orion AVM'den Alışverişe 50 TL Hediye

  • 2018-05-19 23:31:43 günü eklendi
  • 186 defa incelendi
  • google ara
Çorlu'nun parlayan yıldızı Orion AVM'den kaçırılmayacak fırsat! Aynı gün içerisinde yapacağınız alışverişlerinize Orion AVM'den 50 TL yüklü O-Para Kart hediye!

Orion Alışveriş Merkezi, alışveriş deneyimine yepyeni bir boyut getiriyor, Orion O-Para Kart ile size bambaşka bir alışveriş keyfi yaşatıyor.

Orion’un yeni kampanyası ile şimdi alışverişleriniz size puan değil para kazandırıyor. Orion’da yaptığınız alışverişlerinizde kullanacağınız O-Para Kart, size istediğiniz gibi harcayabileceğiniz 50 TL yüklü olarak hediye ediliyor. Türkiye’nin ödeme yöntemi Troy kart özelliklerinin ve elektronik para hesabı Param Kart özelliklerinin tümünü barındıran O-Para Kart sahipleri, diğer marka sadakat kartlarından çok daha zengin avantajlara sahip oluyor.

Aynı gün içerisinde Orion mağazalarından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Orion Danışma’ya başvurarak 50TL yüklü O-Para Kart’ınıza sahip olabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
1 - Orion O-Para Kart Kampanyası 10 Mayıs – 20 Haziran 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.
2 - Kampanya, 10 Mayıs – 20 Haziran tarihleri arasında aynı gün yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
3 - Kampanya dahilinde kullanılacak olan Orion O-Para Kart, Danışma’dan yapılacak olan başvurular sonucu müşterilerimize verilecektir. 
4 - Kampanya boyunca her müşteriye yalnızca bir adet kart verilecektir. 
5 - Kampanyaya katılım için, yapılan alışveriş fişlerinin danışma tarafından onaylanması ve kaydedilmesi zorunludur. Görevli personel şüpheli gördüğü işlemleri durdurabilir, iptal edebilir. Bu durumda alışveriş yapanlar hiçbir hak talebinde bulunmayacaklardır.
6 - Katılımcıların toplam fiş tutarı 500 TL’nin üzerinde olsa dahi yalnızca 50 TL alabilecek ve 10 Mayıs - 20 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan O-Para Kart kampanyasından, kampanya süresince yalnızca bir kez yararlanabileceklerdir. 
7 - Denizbank’tan yapılan para işlemleri, hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişler, telefon ve internet fatura ödemeleri, bahis ve şans oyunları, ziynet altın haricindeki altın alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
8 - Şirketler ve Dernekler adına yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
9 - İrsaliye ve fotokopiler geçerli değildir. Müşteriler fişlerin asıllarını beyan etmek zorundadır. 
10 - Kampanya kapsamında kartlara yüklenen hediye para Orion Alışveriş Merkezi’ndeki belirli mağazalarında geçerlidir. 
11 - Orion Alışveriş Merkezi, kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
12 - Kampanyaya katılım ve kart yüklemeleri için katılımcının üzerinde TC Kimlik numarasını içeren kimlik ibraz etmeleri ve kullanım sözleşmesini imzalamaları zorunludur. 
13 – Orioncard sahibi katılımcıların da yeniden başvuruda bulunmaları ve üzerinde TC Kimlik numarasını içeren kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Kart sahibi ile başvuru sahibi aynı kişi olmalıdır.
14 - Kampanyaya katılan mağazalar değişiklik gösterebilir. Orion Alışveriş Merkezi katılımcı mağaza listesindeki değişiklik hakkını saklı tutar. Katılımcı mağaza listesi katılımcılara O-Para Kart ile birlikte Danışma’dan verilecektir. O-Para logosu bulunan mağazalarda O-Para kullanılabilecektir.
15 - Orion Alışveriş Merkezi'nin kampanya tarihlerini değiştirme, kampanyayı günlük olarak durdurma ya da erken bitirme hakkı vardır. 
16 - Orion Alışveriş Merkezi bünyesindeki tüm çalışanlar ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılmış olsalar dahi hak iddia edemezler. 
17 - Orion O-Para Kart’ın kaybolması durumunda kart sahibinin PARAM Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir. PARAM Müşteri Hizmetleri’ne 0850 988 88 88 telefon numarasından ulaşılabilir. Bu durumdan Orion Alışveriş Merkezi sorumlu değildir.
18 - Orion O-Para Kart’a yüklenen tutar karşılığında nakit ödeme yapılamaz. Orion O-Para Kart nakit paraya çevrilemez, para iadesi ya da ATM üzerinden para çekimi yapılmaz.
19 - Kampanyaya katılan tüm müşterilerimiz yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.
20 - Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar şu şekildedir: 
Moda Kuaför, Bernardo, Boyner, Chima, Karaca, Piserro, Madame Coco, Fenerium, Mado, CoffeeMania, Loya, Alya Optik, Burak Kuyumculuk, İnci, Derimod, Desa, Cafe Ti, Çiğköftem, Jeordies, Türk Telekom, Goose, Suwen, Playland, Adidas, Bind Chocolatte, Mavi, LTB, UP&UP, Only&Pieces, Elite Çorba Köfte, Arbys, Usta Dönerci, Divan Ocakbaşı, Toys-e-Toys, Popeyes, Burger King, GS Store, Çıtır Lahmacun, Prenses Bijuteri

Orion AVM'den Alışverişe 50 TL Hediye

Yeni Yorum Yap

Orion AVM'den Alışverişe 50 TL Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Orion AVM'den Alışverişe 50 TL Hediye, orion avm, Orion AVM Hediye, ,

© Copyright 2018