Shell'de Axess ile Ödemelerde 40 TL ChipPara Hediye

  • 2018-05-16 23:04:57 günü eklendi
  • 178 defa incelendi
  • google ara
Axess kazandırır! 16 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında Axess kartınız ile Shell'e gelin, Shell deponuzu, Axess cebinizi doldursun!

16 Mayıs - 30 Haziran 2018 döneminde kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamanızda, 7 Temmuz’a kadar kampanyaya katılan Shell istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımında geçerli toplam 40 TL chip-para hediye.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den ”Hemen Katıl”a tıklaması yeterli. Ayrıca Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından ilk harcamadan önce “Shell” yazıp 4566’ya SMS gönderenler de 30 TL chip para kazanıyor.

Kampanya Detayı:

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez “Shell“ yazıp 4566’ya SMS ile göndererek kayıt gerekmektedir.
Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 7 Temmuz 2018 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Shell istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 8 Temmuz 2018 tarihinde silinecektir.
Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Shell istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess Kobi asıl ve ek kart sahipleri faydalanabilecektir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir. Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 40 TL, SMS ile kayıt olması halinde 30 TL chip-para kazanabilecektir.
Hak edilen chip-paralar işlem anında harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir.
Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Kazanılan chip paralar, Mil puana dönüşmeyecektir.
Katılım için gönderilecek SMS’ler, tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir.
Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Akbank T.A.Ş. ve SHELL TURCAS PETROL A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Shell'de Axess ile Ödemelerde 40 TL ChipPara Hediye

Yeni Yorum Yap

Shell'de Axess ile Ödemelerde 40 TL ChipPara Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Shell'de Axess ile Ödemelerde 40 TL ChipPara Hediye, shell, axess, chippara, ,

© Copyright 2018