Maximum Ramazan Kampanyası 2018

  • 2018-05-14 23:23:42 günü eklendi
  • 173 defa incelendi
  • google ara
Maximumlular Ramazan'da da mutlu! 12 Mayıs - 14 Haziran 2018 tarihleri arasında Maximum Kart?ınız ile Maximum anlaşmalı marketlerden alışveriş yapın, harcarken kazanın!

Maximum'lular Ramazan ayı market ihtiyaçlarını Maximum kartlarıyla yapıyor, 50 TL MaxiPuan Kazanıyor...

12 Mayıs - 14 Haziran 2018 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Maximum anlaşmalı marketlerin Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri dördüncü peşin alışverişinize 30 TL, kampanya başvurunuzu Maximum Mobil üzerinden iletmeniz durumunda 50 TL MaxiPuan ayrıcalığı! 

Kampanyaya SMS göndererek katıldığınızda 30 TL MaxiPuan, Maximum Mobil’den katıldığınızda ise 50 TL MaxiPuan kazanacaksınız.

SMS göndererek kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından İş Bankası kart sahipleri 4402'ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

MaxiPuan’larınız 26.06.2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10.07.2018 (bu tarih dahil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya Detayı:
• Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı marketlerin Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri dördüncü peşin alışverişiniz üzerinden azami 50 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
• Kampanya kapsamında yaptığınız alışveriş Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilmediği takdirde Maximum Mobil alışveriş sayacınızda gözükmeyecek ve kampanya dahilinde sayılamayacaktır.
• Aynı gün yapacağınız peşin alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
• Kampanya, katılım talebini yalnızca Maximum Mobil’den ileten İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
• İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
• Maximiles'ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.

Maximum Ramazan Kampanyası 2018

Yeni Yorum Yap

Maximum Ramazan Kampanyası 2018 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Maximum Ramazan Kampanyası 2018, Maximum, Ramazan Kampanyası 2018, maximum card, maximum ramazan, ,

© Copyright 2018